Zaliczenie praktyk wakacyjnych w klasie III Technikum Żywienia

Już od kilku lat tradycją w naszej szkole jest, że uczniowie klas żywieniowych po zakończeniu praktyk zawodowych odbywanych w wakacje popisują się przed swoimi kolegami i nauczycielami nowo nabytymi umiejętnościami kulinarnymi. Tak też było i w tym roku. Na jednym z pierwszych zajęć praktycznych przystąpili do pracy i zaskoczyli wszystkich różnorodnością wykonanych przez siebie potraw. Były dania mięsne, z drobiu, przekąski, a także coś na słodko. Wszystko pięknie udekorowane i wystawione do degustacji na efektownie i ze smakiem nakrytym stole  ozdobionym jesienną kompozycją z liści. Potrawy wyglądały pięknie i smakowały równie dobrze. Uczniom klasy III TŻ serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swoich zainteresowań kulinarnych.

Ewa Toruń