XIX Święto Chleba

Sukces uczniów  ZSR CKP w Pszczelej Woli na XIX Święcie Chleba w Muzeum Wsi Lubelskiej

10 września w Muzeum Wsi Lubelskiej odbyła się XIX edycja Święta Chleba, podczas której prezentowano m.in. wypieki cukiernicze i piekarnicze z całej Lubelszczyzny. Udział w imprezie wzięła również nasza szkoła, a jej reprezentanci z klasy II B Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Karolina Trzcińska, Katarzyna Plizga, Michał Rzymek i Sebastian Milanowski zdobyli III miejsce w konkursie na najlepsze ciasto drożdżowe, zdobywając tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł. Celem tego konkursu było propagowanie idei wypieku ciast tradycyjnych drożdżowych, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców województwa lubelskiego.
Ewa Tomczyk
Anna Szcześniak