Mój talent 2011

16 grudnia 2011 w naszej szkole odbył się konkurs "Mój Talent". Najzdolniejsi uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje najróżniejsze talenty. Piosenkę pt. Rysa na szkle Urszuli zaśpiewała znana już nam wokalistka Karolina Kozik, w piosence Goodbye My Lover Jamesa Blunta moglilśmy usłyszeć drugą wokalistkę pszczelowolską Sarę Kurdziel, której na gitarze akompaniował Konrad Jacuszek. Trzy dziewczyny z zespołu Nagana zaprezentowały swoje talenty w rytmie rockowym, jak i nieco łagodniejszym. Nie mogło również zabraknąć kabaretów.  Z fragmentem klasycznego poloneza zagranym na pianinie wystąpiła Wiktoria, a z mnej klasycznym brzmiącym z rosyjjska na organach – Grzesiek. Zaśpiewał dla nas jak co roku Paweł, na solowy występ odważyła się Kasia. Własną kompozycję zaproponował Maciek Matejuk. Nie jest ważne kto wygrał, ale ile pracy i wysiłku włożył w to, aby pokazać się naszej pszczelowolskiej publiczności z jak najlepszej strony. Oczywiście wszystkim należą się ogromne brawa i gratulacje.

Klaudia Chęć

Więcej zdjęć w galerii: Pszczelowolskie talenty 2011