Konkurs gastronomiczny "Regionalne Podróże Kulinarne 2016"

Reprezentanci Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Grzegorz Boczek i Damian Łobodziński  chcąc sprawdzić swoje umiejętności kulinarne podjęli wyzwanie i wzięli udział w I Regionalnym Konkursie Gastronomicznym "Regionalne Podróże Kulinarne 2016".
Konkurs skierowany był do uczniów szkół gastronomicznych z całej Polski . Składał się z dwóch etapów : pierwszy polegał na przygotowaniu autorskiej potrawy z polędwicy wieprzowej, drugi to test o tematyce kulinarnej. Damian i Grzegorz wykazali się dużą kreatywnością, potrawy wyglądały bardzo efektownie i były bardzo smaczne . Jak przystało na uczniów  z Pszczelej Woli w polędwiczkach nie zabrakło miodowej nuty.  BRAWO WY !
                                                                                                                       E.T.