Konkurs Łasucha 2012

15 maja jak co roku w naszej szkole odbył się Konkurs Łasucha. Tematem przewodnim tegorocznych już XIII zmagań uczniów Technikum Żywienia były potrawy sporządzane z dodatkiem serów. Jak zawsze chętnych było bardzo wielu, nie tylko z powodu możliwości zaprezentowania swoich umiejętności, ale również ze względu na bardzo atrakcyjne nagrody, które uzyskaliśmy dzięki sponsorom: Spółdzielni Pszczelarskiej APIS, Wojewódzkiemu Związkowi Pszczelarskiemu w Lublinie, Piekarni – Cukierni Małgorzata i Grzegorz Kuna, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach. Najlepsi okazali się uczniowie klasy pierwszej: Patryk Wróbel, który przygotował roladę serową i Bartek Kamiński z roladkami z piersi kurczaka nadziewanymi serem. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów z nagrodami, a społeczność szkolną uczestniczącą w ogłaszaniu wyników czekał słodki poczęstunek. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów rozwijaniu pasji kulinarnych.

E.T.

Więcej zdjęć w galerii: Konkurs Łasucha 2012