Góra grosza

Już po raz kolejny braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej GÓRA GROSZA.
Gospodarze poszczególnych klas zbierali drobne monety. Liczył się każdy grosz, ponieważ zebrane pieniądze są przeznaczane na pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych, placówkach opiekuńczo-wychowawczych.
W tym roku szkolnym szkoła zebrała 14 kg monet. Najwięcej zebrała klasa I Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego, II miejsce zajęła klasa III b gimnazjum i III miejsce klasa II a gimnazjum.
Całą akcją koordynowała pani Ewa Walasek przy współpracy Samorządu Uczniowskiego i uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną, dzięki którym te pieniążki zostały skrupulatnie policzone. Składamy wszystkim osobom, które wzięły udział w tej akcji serdeczne podziękowania i liczymy, że w przyszłym roku również zaangażujemy się w tę akcję.